Nové www stránky

logo-ujezdec-w200pxVážení rodiče,

představujeme Vám naše nové www stránky, prostřednictvím kterých bychom Vás chtěli pravidelně informovat o tom, co se v našich mateřských školkách v Újezdci a Lověšicích děje a co nového připravujeme. Kromě základních informací, jako jsou naše kontaktní údaje, informace o zaměstnancích a provozní dokumenty, zde naleznete také informace o tom, co připravujeme, co se nám podařilo a co Vaše děti v průběhu školního roku zažily. Samozřejmostí bude také fotogalerie z akcí pořádaných našemi školkami a samozřejmě také jidelníček, abyste věděli, co budou mít Vaše děti v průběhu dne k jídlu.

Jsme přesvědčeni, že tyto stránky Vám přinesou vše, co potřebujete a také chcete o nás vědět. Stránky nejsou určeny pouze rodičům, které již mají své děti u nás, ale také ostatním zájemcům z řad veřejnosti a především rodičům, kteří uvažují, že by své ratolesti do naše předškolního vzdělávacího zařízení rádi přihlásili a chtěli se seznámit s naší činností.

Budeme rádi, pokud se s námi podělíte o Vaše názory a připomínky, a pomůžete nám vytvořit pro Vaše děti příjemné a podnětné prostředí, které je připraví pro vstup do velkého světa a budou rády na nás vzpomínat.

Stránky jsou optimalizovány pro čtení na tabletech a chytrých mobilních telefonech.

Těší se na Vás kolektiv pracovníků mateřských školek v Újezdci a Lověšicích.